Poznaj niesamowity świat wirtualnych gier

Odkryj fascynujący świat gier wirtualnej rzeczywistości (VR) i doświadcz pełnego zanurzenia w wirtualnych światach.

Graj sam
Graj sam lub z
przyjaciółmi
BEAT SABER (+ tryb multiplayer)
Beat Saber to wyjątkowa gra rytmiczna w wirtualnej rzeczywistości, gdzie celem jest cięcie rytmicznych dźwięków (reprezentowanych przez małe kostki), gdy nadchodzą na ciebie.
Każdy dźwięk wskazuje, którym mieczem musisz się posłużyć, a także kierunek, który musisz dopasować. Wszystka muzyka została stworzona tak, aby idealnie pasować do tworzonych poziomów.
Celem jest sprawienie, żeby gracze niemal tańczyli, tnąc kostki i unikając przeszkód.
Każde cięcie jest wzmacniane doskonałym dźwiękiem i efektami wizualnymi, aby podkreślić rytm.
Assassin’s Creed® Nexus VR
Wciel się w trzech legendarnych asasynów w zupełnie nowej, pełnometrażowej grze przygodowej akcji z serii Assassin's Creed. Doświadcz na własnej skórze emocji związanych z parkourem, gorączką walki i ryzykiem działania w ukryciu, stając się asasynem jak nigdy dotąd. Odkryj nowe wspomnienia Ezio Auditore, Kasandry i Connora, starając się powstrzymać Abstergo przed zdobyciem mocy manipulowania wiarą ludzi.
GZSTRIKE VR (Multiplayer)

Jeśli lubisz taktyczne strzelanki w trybie VR, to pokochasz GZStrike VR. Ta gra pozwala ci wybierać różne tryby gry, od współczesnych po II wojnę światową. Możesz korzystać z realistycznego systemu przeładowania, szybkiej akcji bojowej i różnych trybów gry.

W naszym salonie VR oferujemy ci nową specjalną wersję z mapami gry Counter Strike i mapami Minecraft. Możesz grać w czwórkę przez LAN, dodawać boty o różnym poziomie doświadczenia, walczyć w kooperacji lub pvp. To niesamowite doświadczenie, którego nie chcesz przegapić!

Zapraszamy cię do sprawdzenia swoich sił na naszej arenie GZStrike VR.

The Walking Dead: Saints & Sinners
Staw czoło wszystkimi koszmarami, jakie mogą zaoferować żywi i umarli w tej nowej wirtualnej przygodzie w świecie Martwych Chodzących. Podróżuj przez ruiny pełne Wędrujących w Nowym Orleanie, walcz, skradaj się, zbieraj śmieci i przetrwaj każdy dzień, rozwiązując zagadkę całego miasta w słynnych dzielnicach. Kim będziesz dla ludzi NOLA?
Zbieraj wszystko, co tylko możesz - broń, jedzenie, narzędzia i wskazówki.
Bądź ostrożny wobec żywych i umarłych: przestrzenny dźwięk przyciąga uwagę do każdego głośnego hałasu, strzału lub czegoś innego.
Twórz własny sprzęt z ostrzy zepsutego materiału, broni, lekarstw i wielu innych rzeczy.
Sprawdź swoje sumienie: podejmuj trudne decyzje zarówno dla siebie, jak i innych.
Hunt Together (pvp multiplayer)

Wyzwij swoich przyjaciół w grze PvP VR Horror!

Hunt Together to wieloosobowa gra VR oferująca dwa tryby Player vs Player, w których wcielisz się w rolę śmiałego Łowcy lub przerażającego Ducha. Twoim zadaniem będzie pokonanie przeciwnika przy pomocy licznych umiejętności, przedmiotów i elementów otoczenia 🎮. Areny twoich walk to upiorne, mrożące krew w żyłach miejsca, takie jak opuszczona kopalnia, nawiedzony dwór czy zapomniane sierociniec. Oprócz rywalizacji w trybie Eliminacji (1v1) lub Trybie Ukrywania się (1v3), możesz zdobywać nowe skórki dla swoich ulubionych postaci i rozwijać ich umiejętności w systemie postępów.

  • Wyzwij swoich przyjaciół w straszliwym systemie PvP z trybami 1v1 i 1v3.
  • Dwie unikalne klasy z dedykowanymi umiejętnościami i przedmiotami.
  • Napięcie psychologicznego horroru.
  • Upiorne lokacje pełne możliwości i użytecznych elementów otoczenia.
  • Skórki do dostosowania swojej ulubionej postaci.
Marvel's Iron Man VR
Marvel's Iron Man VR
STAŃ SIĘ SUPERBOHATEREM. STAŃ SIĘ IRON MANEM.
Wzbij się w powietrze w Marvel's Iron Man VR!
Zgłęb swego wewnętrznego Superbohatera, wkładając zbroję Iron Mana i wybijając się w powietrze. Odkryj garaż Tony'ego, aby dostosować i ulepszać arsenał sprzętu, gadżetów i broni. Włącz pochodnie i poczuj dreszczyk lotu z prędkością setek mil na godzinę. Wykorzystaj wszystkie zasoby Tony'ego Starka, aby odnaleźć tajemniczego złoczyńcę, Ducha, i jej armię zhakowanych dronów Starka. Teraz możesz przeżyć tę pełną akcji i immersyjną przygodę jako Iron Man!
Zero Caliber: Reloaded (najlepsza strzelanka kooperacyjna)
Wszystko w jednym VR FPS: kampania dla jednego gracza/wspólna kampania, rozgrywka PvP z możliwością gry międzyplatformowej, tryb przetrwania i natywne wsparcie dla modyfikacji z ponad 40 realistycznymi broniami palnymi i bronią białą, ponad 100 odblokowywalnymi skórkami, ponad 50 przyrządami, dostosowywaniem broni w czasie rzeczywistym, progresją i innymi funkcjami!
Pochłonąć się akcją, dostosować swój sprzęt i uwolnić swego wewnętrznego bohatera!
Vampire: The Masquerade - Justice
Zostań wampirem. Uderz z ciemności i pij krew swojego łupu. Użyj podstępu, perswazji i arsenału ulepszalnych zdolności, by prześlizgnąć się niezauważonym obok wrogów lub ukarać winnych na ciemnych uliczkach nocnej Wenecji.
Vampire: The Masquerade - Justice to otwarty, narracyjny RPG przygodowy osadzony w świecie Mroku. Masz moc wzbudzania strachu w sercach przestępczego podziemia jako nieuchwytna cień, eliminując cele jeden po drugim.
Arizona Sunshine (+ tryb multiplayer)
VR spotyka apokalipsę zombie! Arizona Sunshin to oryginalny strzelanina z zombie, całkowicie przekształcony na Oculus Quest. Dzięki swobodzie rozgrywki 360°, niepowiązane doświadczenie Arizona Sunshine® pozwala ci i do 3 innych ocalałych zanurzyć się w świecie opanowanym przez zombie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
Kiedy usłyszysz ludzki głos w radio, twoje nadzieje wzrastają - są ocalali na obszarze spieczonego słońcem stanu Wielkiego Kanionu po apokalipsie! Uzbrojeni jedynie w kontrolowane ruchem bronie oraz niewielką ilość amunicji i środków spożywczych, które znajdziesz w miarę postępu, musisz radzić sobie z hordami zombie podczas desperackiego poszukiwania ocalałych.
Arizona Sunshine® 2
Nabierz ostrości na swój maczetę i załaduj strzelbę: nadszedł czas powiedzieć cześć swojemu starymu kumplowi, Fredowi. Arizona Sunshine® 2, następna generacja ulubionej gry w wirtualnej rzeczywistości apokalipsy przez fanów, oferuje jeszcze więcej krwawego akcji z zombie!
Witaj z powrotem w nasłonecznionej, zamienionej w zombie Arizonie. Opowieści prowadzonej przez niezwykłe docinki naszego ciemnohumorystycznego bohatera, Arizona Sunshine 2 rzuca cię na zupełnie nową, wypełnioną kończynami przygodę w poszukiwaniu odpowiedzi. W postapokaliptycznym świecie, gdzie każda kula ma znaczenie, poczuj ekscytację realistycznego starcia, dzierżąc zupełnie nową i ulubioną przez fanów broń - od strzelb po maczety i miotacze ognia.
POPULATION: ONE (multiplayer)
Numer jeden w wirtualnej rzeczywistości bitwa royale.
SUPERHOT VR (Polska wersja)
Wielokrotnie nagradzany hit SUPERHOT VR zaciera granicę pomiędzy ostrożnym planowaniem a nieokiełznanym chaosem. Ostateczna akcja VR. Czas płynie tylko wtedy, gdy ty się poruszasz.
Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia ani wygodnie rozmieszczonych paczek z amunicją. Jesteś tylko ty i twoi przeciwnicy – lepiej wyposażeni i z przewagą liczebną.
W coś takiego nie zdarzyło ci się jeszcze grać. Coś tu jest inne. Strać poczucie tego, co jest rzeczywistością.
Contractors (multiplayer)
Contractors VR to dynamiczna, militarystyczna gra wieloosobowa w świecie wirtualnej rzeczywistości. Przygotuj się do szybkich akcji i przeżyj wirtualne pole bitwy na nowym poziomie z zabójczą bronią i intensywnymi walkami ogniowymi.
Robo Recall: Unplugged
Kiedyś pracowałeś biurkowym, teraz pracujesz jako stróż prawa uzbrojony w broń. Niedawna fala wadliwych, zabójczych robotów stworzyła w RoboReady lukę w zawsze niedofinansowanym i nagle przeciążonym dziale ds. Wycofywania. Wcielony w rolę Pracownika ds. Wycofywania musisz polegać na swoim sprycie, refleksach oraz ogromnym arsenałem broni, aby pokonać bunt robotów.
Crisis Brigade 2 reloaded (+ tryb multiplayer)
Ulice zostają opanowane...
Zostałeś wybrany jako jeden z elitarnej grupy, która ma przeprowadzać ryzykowne misje i ratować miasto. Masz autoryzację do eliminowania wroga wszelkimi możliwymi środkami.
Na tył! Znajdź osłonę!
Crisis Brigade 2 Reloaded to gra, w której chodzi o osłanianie się, celowanie i strzelanie, szybką akcję. Intensywne strzelaniny, potężne bronie, wymagające poziomy, zaciekłych wrogów... Jak klasyczne automaty z lat 90., ale z immersją, jaką może zaoferować wirtualna rzeczywistość.
Pistol Whip
Zwycięzca nagrody VR GOTY na gali DICE Awards 2020, ten Physical FPS napędzany jest dynamicznymi ścieżkami dźwiękowymi, onirycznymi wizualizacjami i łatwą do opanowania, ale trudną do opanowania rozgrywką strzelania. Inspirowany kultowym kinem akcji, jedyną rzeczą, która idzie ciężko jak ścieżka dźwiękowa tego tytułu, jesteś ty. Pokonaj listy rankingowe, płyn do muzyki z własnymi rytmicznymi wzorcami lub ruszaj na całość jako potrójny rewolwerowiec niemający nic do stracenia.
Elven Assassin (+ tryb multiplayer)
Czy istnieje coś bardziej epickiego niż pokonywanie hord orków i smoków łukiem w wirtualnej rzeczywistości? Kiedy nie przychodzi Ci nic innego do głowy, to prawdopodobnie powinieneś spróbować tego. Jeśli pomyślałeś: "Oczywiście, pokonywanie ich razem z przyjaciółmi online w trybie współpracy!" to jest to kwestia przeznaczenia.
Barbaria
Witaj w brutalnym świecie, w którym wisceralna walka kontrolowana ruchem łączy się harmonijnie z budowaniem baz na ogromną skalę i asynchronicznymi raidami wieloosobowymi.
Użyj pięści, toporów, mieczy, łuków, kamieni lub cokolwiek, co możesz chwycić, aby pokonać swoich przeciwników w intensywnej walce z perspektywy pierwszej osoby. Następnie wyskocz do swojej nieśmiertelnej formy i obserwuj, jak twoi słudzy kontynuują walkę, podczas gdy z nieba sypią się meteory. Systemiczna walka, wszechstronna sztuczna inteligencja wrogów i obrony tworzone przez graczy sprawiają, że każda bitwa jest wyjątkowa.
Dead and Buried II (multiplayer)
Dead and Buried II to dynamiczna gra wieloosobowa typu shooter osadzona w nadprzyrodzonym zachodnim świecie. Chwyć swoje szóstki i wybierz spośród wielu trybów gry. Rywalizuj online z prawdziwymi graczami, aby sprawdzić, kto jest najlepszym rewolwerowcem, albo graj w trybie współpracy przeciwko nieumarłym hordom! Gra stanowi kontynuację popularnego Dead and Buried, wydanego na platformy Rift i GO. Przygotuj się na ekscytującą przygodę w dzikim zachodzie!
Breachers (Polska wersja)
W grze Breachers planujesz swoje natarcie lub organizujesz obronę jako zespół, prowadząc intensywną walkę na bliskie odległości. Niezależnie od tego, czy grasz jako egzekutor czy buntownik, opanuj sprytne gadżety, dostosuj potężną broń i pokonaj swoich przeciwników w zachwycających otoczeniach.
Warplanes: WW1 Fighters (+ tryb multiplayer) - język polski
Become a pilot! Immerse in WW1 aerial combat like never before in a captivating VR experience. Be a pilot during the Great War in Warplanes: WW1 Fighters. No matter whether you prefer arcade games or flight simulators – a variety of options will let you adjust the game to your preferences.
Ultrawings 2
Ultrawings wraca i jest większy i lepszy niż kiedykolwiek wcześniej! Wróć do nieba w pięciu zupełnie nowych samolotach, wykonując setki zadań w pięknie stylizowanym świecie o motywach wyspiarskich!
STEROWANIE RUCHEM!
Nasz przełomowy system sterowania ruchem powraca! Używaj wirtualnych rąk, aby w pełni oddziaływać i kontrolować swój samolot.
Quake III Arena VR (+ tryb multiplayer)
It's the real deal: Quake 3 in full VR. This port brings the frantic action of Q3:Arena to Virtual Reality.
Another Id-software classic brought to VR by Team Beef & Friends.
Dead Effect 2
Dead Effect 2 to najnowszy dodatek do uznanej serii Dead Effect. Ta strzelanka science fiction stara się posunąć granice gier pierwszoosobowych na nowy poziom dzięki płynnej grafice, bogatej narracji i elementom RPG.
Twój bohater dostosowuje się, rośnie i staje się lepszy w miarę jak grasz. Pomóż mu na tej drodze, wybierając najlepszy sprzęt! Zdobądź ponad 30 ulepszalnych broni wszelkiego rodzaju - pistolety, strzelby, pistolety plazmowe, łuki, miecze... cokolwiek sobie wymarzysz. Zbieraj ponad 100 elementów wyposażenia i implantów. Zdobądź dziesiątki zestawów wyposażenia, od zwykłych po mityczne.
All-In-One Sports VR (+ tryb multiplayer)
13 sportów w jednej grze!
- Różnorodne doświadczenia sportowe
- Baseball, łucznictwo, ping-pong, koszykówka, kręgle, badminton, golf, rzutki, bilard, boks, tenis, siatkówka, squash
- Rozgrywka w czasie rzeczywistym przez wieloosobowość
- Realistyczne wirtualne doświadczenia sportowe dzięki zaawansowanej fizyce
- Personalizacja gracza
- Prosty interfejs użytkownika i łatwa obsługa, które pomogą każdemu w grze
- 5 różnych poziomów trudności, od początkującego do zawodowca
Format gry jest taki sam jak oficjalne zasady olimpijskie, dzięki czemu można się nauczyć treningu sportowego i zasad.
Nadaje się do wirtualnych sal sportowych, które muszą być prowadzone w pomieszczeniach ze względu na obiekty sportowe i warunki pogodowe.
Angry Birds VR: Isle of Pigs
Dołącz do Reda, Chucka, Bomba i Bluesa, aby uratować skradzione jaja w grze Angry Birds VR: Isle of Pigs, immersyjnej grze VR, która umieszcza procę do wyrzucania ptaków w twojej dłoni!
Odkryj odległą wyspę, na której chciwe zielone świnie spędzają swoje wakacje w 104 wypełnionych zabawą poziomach, lub twórz własne poziomy, które możesz udostępniać swoim przyjaciołom. Społeczność Angry Birds VR: Isle of Pigs stworzyła już ponad 17 000 poziomów stworzonych przez użytkowników, więc zawsze będziesz miał wiele wież do celowania i świń do wybuchania!
Keep Talking and Nobody Explodes (multiplayer) - Polska wersja
Jesteś sam w pomieszczeniu z bombą. Twoi przyjaciele, "Eksperci", mają instrukcje potrzebne do jej rozbrojenia, ale nie widzą bomby, więc wszyscy muszą to omówić - i to szybko! Przetestujcie wasze umiejętności komunikacji i rozwiązywania łamigłówek. Musicie szybko się porozumiewać, aby rozbroić bombę, zanim skończy się czas! Wymagające łamigłówki - przetestujcie granice waszych umiejętności komunikacji... i przyjaźni? Inna bomba za każdym razem - proceduralnie generowane łamigłówki zapewniają świeże doznania. Gra z lokalnym trybem wieloosobowym dla dwóch lub więcej graczy, ale okulary VR są potrzebne tylko dla jednej osoby - Rozbrajającego. Pozostali gracze muszą mówić Rozbrajającemu, co robić, na podstawie instrukcji z www.bombmanual.com/pl. Graj lokalnie lub na odległość, używając ulubionego komunikatora głosowego. Tę grę bez problemu przyniesiesz na imprezę, żeby zagrać z przyjaciółmi
BONELAB
Skazany na śmierć, wcielasz się w wygnanca uciekającego przed losem, odkrywającego ścieżkę do ukrytego podziemnego ośrodka badawczego. Czekają cię szereg wyzwań związanych z eksperymentami i odkryciami. Droga do prawdy woła z pustki.
Roblox (multiplayer)
Roblox to ostateczna wirtualna rzeczywistość, która pozwala tworzyć, dzielić się doświadczeniami z przyjaciółmi i być kimkolwiek sobie wymarzysz. Dołącz do milionów ludzi i odkryj nieskończoną różnorodność wciągających doświadczeń stworzonych przez globalną społeczność!
LEGO® Bricktales
W grze LEGO® Bricktales odkryjesz innowacyjną mechanikę budowania klocka po klocku, aby projektować rozwiązania łamigłówek ze swojej własnej wyobraźni. Zobacz, jak Twoje kreacje ożywają w pięknym świecie LEGO, gdzie każdy problem ma konstruktywne rozwiązanie.
Rec Room (multiplayer)
Rec Room to najlepsze miejsce do budowania i grania w gry razem. Dołącz do przyjaciół z całego świata, aby rozmawiać, spędzać czas, eksplorować MILIONY stworzonych przez graczy pomieszczeń lub tworzyć coś nowego i niesamowitego, aby podzielić się tym z nami wszystkimi. Rec Room jest darmowy i działa na wszystkim, od telefonów po zestawy VR. To aplikacja społecznościowa, którą grasz jak grę wideo!
Dear Santa VR
Bądź asystentem Świętego Mikołaja w wirtualnej rzeczywistości i pomóż mu przygotować prezenty dla wszystkich! Wszystkie elfy uciekły, pozostawiając straszny bałagan!
Święty Mikołaj ma ogromną ilość listów na Boże Narodzenie — pomóż mu zbierać prezenty, aby spełnić wszystkie prośby. Nie zawsze wszystko jest na swoim miejscu w jego warsztacie, czasem trzeba zajrzeć pod stół czy sofę. Najciekawsi gracze będą mogli odkryć jego tajne skrytki! Szukaj zabawek i ich części wszędzie! Rozwijaj swoje umiejętności i zdolności, a nowe, bardziej złożone zadania z nowymi szczegółami i instrukcjami staną się dostępne dla Ciebie.
"Dear Santa VR" to trójwymiarowa gra logiczna, w której musisz odnaleźć pasujące elementy wśród wielu innych interesujących rzeczy. Połącz je, aby stworzyć zabawkę!
The Walking Dead: Saints & Sinners - Chapter 2: Retribution
Kontynuuj walkę z nieumarłymi Nowego Orleanu w nowym rozdziale historii Turysty z The Walking Dead: Saints & Sinners. Ścigany przez pozornie niepowstrzymanego Człowieka z siekierą i Wieżę, która po raz kolejny walczy o panowanie, musisz odkryć, co łączy te nowe zagrożenia, nim będzie za późno. Nowe twarze, miejsca, bronie i wyposażenie czekają podczas ostatecznego starcia, którego wynik zadecyduje o losie miasta. Czy zdołasz przetrwać?
Walcz z nowym, przeraźliwym przeciwnikiem, który chce pociąć Cię na kawałki!
Resident Evil 4
Zdobywca oceny 9/10 od IGN oraz laureat nagrody za Najlepszą grę VR/AR na The Game Awards 2021, Resident Evil 4 nadal zbiera entuzjastyczne recenzje: finalista DICE Awards 2022 w kategorii Gra roku w wersji VR i zwycięzca w kategorii Gra roku w wersji VR na 2022 SXSW Gaming Awards.
Odkryj świat gry Resident Evil 4, całkowicie zremasterowany na potrzeby wirtualnej rzeczywistości. Wciel się w rolę agenta specjalnego Leona S. Kennedya w jego misji ratowania córki prezydenta Stanów Zjednoczonych, porwanej przez tajemniczy kult. Staw czoło wrogom, odkrywaj tajemnice i przeżyj rozgrywkę, która zrewolucjonizowała gatunek survival horror. Walcz z przerażającymi istotami i zmierz się z mieszkańcami kontrolowanymi przez umysł, odkrywając ich związek z kultem odpowiedzialnym za porwanie.
Blade & Sorcery: Nomad
Era walki bez ciężaru w wirtualnej rzeczywistości dobiegła końca. Blade & Sorcery: Nomad to średniowieczny fantasy sandbox jak żaden inny, skupiający się na walce wręcz, dystansowej i magicznej, w pełni wykorzystujący unikalny i realistyczny system interakcji i walki oparty na fizyce. Stworzony wyłącznie dla VR, kolizje są określane przez dokładne hitboksy, przedmioty mają wagę i podlegają prawom fizyki, istoty mają pełną fizykę i obecność ciała, a ostrza można używać do przenikania miękkich materiałów lub odbijania magii. W Blade & Sorcery: Nomad walka jest ograniczona tylko twoją własną kreatywnością. Wybierz broń, wybierz postawę, wybierz swój styl walki; Bądź potężnym wojownikiem, łucznikiem lub czarodziejem, o którym zawsze marzyłeś!
Unplugged: Air Guitar
Teraz w pełni grywalne za pomocą kontrolerów lub śledzenia rąk"
Unplugged pozwala ci robić rockowe show przy największych i niesamowitych utworach od światowej sławy zespołów rockowych, w tym The Offspring, Weezer i Ozzy Osbourne, używając tylko swoich rąk. Stań się legendą rocka z niezrównanym frontmanem Steel Panther, Satchelem, jako twoim mentorem.
Five Nights at Freddy's: Help Wanted
Five Nights at Freddy's: Help Wanted to doświadczenie wirtualnej rzeczywistości dla Oculus Quest. FNaF: HW to zbiór klasycznych i oryginalnych mini-gier osadzonych w świecie Five Nights. Przeżyj przerażające spotkania z ulubionymi zabójczymi animatronikami w kolekcji nowych i klasycznych przeżyć FIVE NIGHTS AT FREDDY'S™. 'Gdzie marzenia i zabawa ożywają!
GORN (Polska wersja)
GORN to niezwykle brutalny symulator walk gladiatorów w wirtualnej rzeczywistości od Free Lives, twórców gier Broforce i Genital Jousting. Dzięki unikalnemu silnikowi walki opartemu na fizyce, gracze w GORN mogą twórczo realizować swoje najbardziej brutalne gladiatorskie marzenia w wirtualnej rzeczywistości. Niszczcie niezliczonych i wygiętych przeciwników wszelkimi dostępnymi środkami: mieczami, buławami, łukami i nunchakami, nożami, potężnymi młotami dwuręcznymi, a nawet własnymi gołymi rękami. Jedynym ograniczeniem w tej najbardziej brutalnej i szalonej grze stworzonej przez człowieka jest wasza wyobraźnia i poczucie moralności.
Minecraft: Gear
Jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić, iż Minecraft: Edycja na Gear VR jest już dostępna!
Teraz możesz budować, eksplorować, walczyć z potworami - i wykonywać wszystkie swoje ulubione czynności związane z Minecraftem - za pomocą mobilnej wirtualnej rzeczywistości.
Richie's Plank Experience
Richie's Plank Experience zostało zaprojektowane, aby w jak najkrótszym czasie wywołać jak najmocniejsze emocje. Rozrywaj swoich przyjaciół i rodzinę, kiedy stawiają kroki na desce, na wysokości 80 pięter. Kiedy kolana uginają się i dłonie się pocą.
Jeśli to jeszcze nie wystarcza, to tryby takie jak Santa Simulator, Nightmare Mode oraz loty w misjach Hero Academy mogą dostarczyć jeszcze większych emocji.
Jeśli oczekujesz gry trwającej 2 godziny dla siebie, to ta gra prawdopodobnie nie jest dla ciebie. Jeśli planujesz bawić swoich przyjaciół i rodzinę lub chcesz zgromadzić tłum, to właśnie ten tytuł to zapewni.
Swordsman
Swordsman to gra osadzona w średniowieczu, która opiera się na fizyce i została zaprojektowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości.
W grze znajdziesz rycerzy, wikingów, Mongołów, samurajów, piratów, realistyczną fizykę zbroi, epickie walki z bossami i potężne broń bossów, Krakena, rozwijanie postaci w stylu RPG i dostosowywanie jej do własnego stylu gry, kowala, zbrojmistrza oraz mistrza umiejętności, którzy pomogą ci stworzyć postać odpowiednią dla twojego stylu rozgrywki, a także wiele przedmiotów do zakupienia i odblokowania, wszystko po to, aby powstrzymać Jötunn przed zdobyciem świata.
Thief Simulator VR: Greenview Street (Polska wersja)
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być prawdziwym złodziejem? Przekonaj się sam w Thief Simulator VR: GreenView Street - wciągającej rozgrywce symulującej drobnego włamywacza!
Green Hell VR (Polska wersja)
Śledź losy Jake'a Higginsa, słynnego antropologa, który zostaje wrzucony głęboko w nieprzeniknioną puszczę amazońską - zielone piekło. Znajdź się w niebezpiecznej dżungli, otoczony przez drapieżniki, mając do dyspozycji tylko niezawodny zegarek, plecak i przewodnik przetrwania. Wirtualna rzeczywistość sprawia, że wytwarzanie przedmiotów staje się jeszcze bardziej realistyczne, ponieważ musisz znaleźć odpowiednie elementy i połączyć je w określony sposób, aby stworzyć narzędzia, włócznie i schronienie - a wszystko to własnoręcznie! Obserwuj swoje parametry życiowe i odkrywaj zioła o właściwościach leczniczych, aby zachować zdrowie. Poluj na dzikie zwierzęta, aby zapewnić sobie następny posiłek, i broń się za pomocą łuku i strzał - pracuj nad celnością i podnoś swoje umiejętności. Dzięki mechanikom dostosowanym do rzeczywistości wirtualnej, Green Hell VR: Quest Edition to prawdziwie wciągająca i wymagająca gra - sprawdź, jak długo uda Ci się pozostać przy życiu.
Hand Physics Lab
Ciesz się wirtualną rzeczywistością jak nigdy dotąd, mając pełną kontrolę nad swoimi rękoma i palcami, aby fizycznie oddziaływać na otoczenie oraz różne przedmioty i doświadczenia!
Odkryj wyjątkowy świat Hand Physics Lab, gdzie będziesz musiał wykonać wiele różnych zadań i łamigłówek, korzystając tylko z rąk!
Przejdź przez ponad 80 różnych łamigłówek i doświadczeń, aby odblokować kilka placów zabaw, gdzie będziesz miał pełną swobodę rysowania, budowania i zabawy!
Eye of the Temple (Polska wersja)
Ruszaj na wyprawę, by zbadać ogromną, zdradliwą świątynię i odkryć sekret starożytnej legendy o Oku. Nie strać równowagi, przechodząc po ruchomych blokach, unikając pułapek i rozwiązując łamigłówki, tylko z pochodnią i biczem w ręku.
Gra wymaga obszaru gry o wymiarach co najmniej 2x2 m.
Made on
Tilda